poniedziałek, 20 stycznia 2014

Vegan Package Swap po raz pierwszy!

O Vegan Package Swap pisałam już wcześniej i obiecałam relację po pierwszej wymianie. Moja paczka dotarła już parę dni temu i doczekała się nawet notatki na blogu mojej pary z Niemiec - Ines - klik (chyba spełniła oczekiwania, z czego się bardzo cieszę :). Ja natomiast dostałam wyczekiwaną paczkę dziś i również śpieszę ze sprawozdaniem.

Już zapomniałam, jakie to fajne uczucie dostawać paczkę niespodziankę! :)


A w środku przeróżne produkty, których chciałoby się od razu spróbować...


Zawartość mojej paczki to w przeważającej ilości słodkości, co mi wcale nie przeszkadza ;) Jest parę produktów z serii enerBio, znanej z naszego Rossmanna, ale są też takie, których w Polsce na pewno się nie dostanie. Całość kolorowa i zachęcająca.


Krem o smaku gorzkiej czekolady, krem do smarowania curry mango papaya (już się nie mogę doczekać, aż spróbuję!), pikantne migdały (otworzyłam jako pierwsze, super przegryzka) i gorzka czekolada z miętą.


Dalej: owocowe snacki, herbata sweet chili (naprawdę zaskakujący słodko-pikanty smak), mieszanka do marokańskich burgerów i mleczko do ciała o żywym, pobudzającym zapachu (super, że do paczki trafiło też coś z kosmetyków!). 


A do tego jeszcze: kandyzowany imbir, wafle orzechowe i owocowy batonik.


Po pierwszej wymianie jestem jeszcze większą entuzjastką całej akcji, niż tylko w teorii. Najfajniejszy w tym wszystkim jest element zaskoczenia, ale też kontakt z nowo poznaną osobą, nastawioną bardzo życzliwie i równie entuzjastycznie. 
Na pewno jeszcze wezmę udział w wymianie, choć pewnie nie co miesiąc, bo koszty przesyłki są jednak spore...
Wrażenia naprawdę baardzo pozytywne, z czystym sumieniem mogę polecić Vegan Package Swap (nie tylko weganom, ale wszystkim ciekawym nowych smaków)! :-)

3 komentarze:

  1. So I found you as well, I'm glad you liked it. And what a great dog :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Thank you for the lovely post about the Vegan Package Swap and I'm glad you had such a good experience!

    OdpowiedzUsuń
  3. po paczkę niespodziankę zapraszamy również na www.sielskibox.pl i na FB :)

    OdpowiedzUsuń